KONST / Litografier / Färglitografi 13581501
nr 1358 1501
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 6/99,20x20cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:37:08
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr